Blue~Dream
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Blue~Dream

The place were sweet dreams come true~desu meow!

Ultimele subiecte
» Cine crezi ca i se potriveste Sayei !?
Cine crezi ca i se potriveste Sayei !? EmptyJoi Apr 29, 2010 8:32 am Scris de Sodic_Soul

» kaname vs zero
Cine crezi ca i se potriveste Sayei !? EmptyDum Mar 21, 2010 11:46 am Scris de VampireRoby

» ~Poze cu voi~Your pics..
Cine crezi ca i se potriveste Sayei !? EmptyLun Mar 15, 2010 10:26 pm Scris de VampireRoby

» Intrebari/Neclaritati
Cine crezi ca i se potriveste Sayei !? EmptyMar Dec 02, 2008 7:19 pm Scris de Ayumi

» Arunca in pddm cu ceva
Cine crezi ca i se potriveste Sayei !? EmptyLun Noi 24, 2008 9:30 am Scris de Sodic_Soul

» Versuri preferate
Cine crezi ca i se potriveste Sayei !? EmptyLun Noi 24, 2008 9:24 am Scris de Sodic_Soul

» Schimbare de Nick
Cine crezi ca i se potriveste Sayei !? EmptyVin Noi 21, 2008 10:43 pm Scris de Ayumi

» Guess who ^^
Cine crezi ca i se potriveste Sayei !? EmptyMar Noi 18, 2008 8:24 am Scris de Sodic_Soul

» Corupted Wishes
Cine crezi ca i se potriveste Sayei !? EmptyVin Noi 07, 2008 2:39 pm Scris de Ayumi

Conectare

Mi-am uitat parola



Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Galerie


Cine crezi ca i se potriveste Sayei !? Empty
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Cine crezi ca i se potriveste Sayei !?

2 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Cine crezi ca i se potriveste Sayei !? Empty Cine crezi ca i se potriveste Sayei !? Lun Mar 15, 2010 9:43 pm

VampireRoby


Shiro Tenshi
Shiro Tenshi

Cine crezi ca i se potriveste Sayei !?
Dupa parerea voastra: Solomon sau Haji?
Eu de exemplu l`as alege pe Haji deoarece sunt facuti unul pt celalalt! Dar si Solomon ar merita dupa ce s`a despartit de Diva[mama ei] si a devenit cavalerul Sayei!Cine crezi ca i se potriveste Sayei !? 799177

Sodic_Soul

Sodic_Soul
Tenshi

Hm...foarte interesant topicul deschis de tine.
Sincer si mie imi este greu sa decid intre cei doi. Haji nu prea si-a arata "dragostea" fata de Saya, ci mai mult supunerea. Adica nu i-a spus niciodata ce simte(sau cel putin nu din cate imi amintesc eu, deoarece am vazut acum ceva timp Blood+). Solomon chiar a renuntat la Diva, si parca a zis salvat-o o data pe Saya(sau de mai multe ori). El dorea sa-i faca viata mai frumoasa , adica sa o plimbe prin lume si sa uite de trecut, dupa mine un gest extraordinar. Doare sa se casatoreasca cu ea si totul sa fie bine.
Cred ca as opta mai bine pentru Haji, deoarece el a fost mereu langa ea.(si este si brunet:)) )

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum