Blue~Dream
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Blue~Dream

The place were sweet dreams come true~desu meow!

Ultimele subiecte
» Cine crezi ca i se potriveste Sayei !?
Personaje preferate^^ EmptyJoi Apr 29, 2010 8:32 am Scris de Sodic_Soul

» kaname vs zero
Personaje preferate^^ EmptyDum Mar 21, 2010 11:46 am Scris de VampireRoby

» ~Poze cu voi~Your pics..
Personaje preferate^^ EmptyLun Mar 15, 2010 10:26 pm Scris de VampireRoby

» Intrebari/Neclaritati
Personaje preferate^^ EmptyMar Dec 02, 2008 7:19 pm Scris de Ayumi

» Arunca in pddm cu ceva
Personaje preferate^^ EmptyLun Noi 24, 2008 9:30 am Scris de Sodic_Soul

» Versuri preferate
Personaje preferate^^ EmptyLun Noi 24, 2008 9:24 am Scris de Sodic_Soul

» Schimbare de Nick
Personaje preferate^^ EmptyVin Noi 21, 2008 10:43 pm Scris de Ayumi

» Guess who ^^
Personaje preferate^^ EmptyMar Noi 18, 2008 8:24 am Scris de Sodic_Soul

» Corupted Wishes
Personaje preferate^^ EmptyVin Noi 07, 2008 2:39 pm Scris de Ayumi

Conectare

Mi-am uitat parola



Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Galerie


Personaje preferate^^ Empty
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Personaje preferate^^

5 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Personaje preferate^^ Empty Personaje preferate^^ Joi Iul 03, 2008 2:04 pm

Vizitato


Vizitator

Naruto-->Putine persoane il adora pe Naruto dar vreau sa spun ca eu sunt moarta dupa el...[Nu sunt o foarte mare fana Sasuke ci MEGA-GIGA FANA Naruto^^]Pai...Imi place mult caracterul lui..."A dream to be Hokage"^^Si ca el nu renunta niciodata orice s'ar intampla...Prietenia practic pentru el e tot ce are mai scump si dragostea fata de aproapele lui..In plus mi'a placul faza din Shippuuden cu "Bonds" cand Sai l'a intrebat de ce face toate astea iar Naruto a dat un raspuns inteligent:"Pentru ca a fost prima persoana care m'a inteles"..Deci in ciuda tuturor celor intamplate cu Sasuke Naruto si'a dat seama ca Sasuke e persoana potrivita ca cel mai bun prieten^^Ce sa mai zic de ochii lui albastri ...Ca pe mine una m'au dat peste cap..Si in pul imi place parul mult^^


Konan-->Personalitatea..Caracterul ei...Felul ei de'a fi si puterea ei^^Totul ma atarage[+ca in ador pe Pain^^]


Pain-->Imi place tot la el^^Mai ales parul ala portocaliu^^"..^^[+ ca o ador pe Konan^^]


Yonaime-->La fel ca si la Naruto OCHII si PARUL^^[OMG!!]

Sai...Eh..Aici e cam complicat...^^La inceput,cand eram MAREA FANA SASUKE..[ceea ce nu mai sunt>.<']Eram anti-Sai^^...But now..Imi place mult de el...Si mai ales ca a ales sa lupte pentru Sasuke intr'un fel...Chiar am fost surprinsa ca prin Naruto si Sasuke a reusit sa'si termine cartea lui cu fratele lui^^...Si am ramas profund uimita ce s'a intamplat cu el si Nii'kun[parca asa il chema pre fratele lui nu?]^^


Ciudat dar am facut o pasiune..Pt OrOro^^"....Orochimaru e un tip chiar dragut si puternic si chiar a ajuns sa'mi placa^^Obsesia lui dupa putere si ca a reusit sa'l ia pe Sasuke ceea ce e destul de greu pentru oricine...Chiar imi place domnu' Oro^^

2Personaje preferate^^ Empty Re: Personaje preferate^^ Joi Iul 03, 2008 2:06 pm

Tahrik

Tahrik
Shiro Tenshi
Shiro Tenshi

Ok so ^^ :
1.Tsunade- Intotdeauna i-am admirat caracterul ei puternic si personalitatea ei complexa si interesanta .Mi se pare intotdeauna amuzanta si uneori cu adevarat serioasa .Prima data cand am vazut-o nu-mi placea mai deloc pentru ca mi se parea prea tomboy [in sensul negativ] .Pe parcurs mi-am dat seama ca nu e deloc astfel she's a true women >3 xD .Si in cele din urma a ajuns personajul meu preferat si un caracter pe care il admir ^^ .

2.Naruto- Baiatul acesta m-a impresionat intotdeauna prin curajul si forta visului sau ^^ .Tine la cei din jur si chiar daca l-a inceput a fost mereu singur nu s-a schimbat ,nu a devenit dark si melancolic si etc. all that stuff .A continuat sa fie el insusi fapt ce apreciez la un personaj .

3.Jyraia- Who doesn't like Ero-senin ? ^^ El a fost pana la urma cel care l-a indrumat pe Naruto si l-a invatat tehnici noi .Desi in cele din urma "lil' dummy" a murit T_T *tears* ,chiar mi-a parut foarte rau pentru el .Personalitatea lui [incluzand his pervish side] se aseamana uneori cu a mea O_O" acest personaj va ramane mereu in istoria celor mai bune personaje pe care le-am intalnit .

4.Itachi- Da ca majoritatea la inceput il consideram inutil si all that stuff plus ca il uram and etc. .Dar acum imi pare rau ca a murit T_T ,singurul lucru pe care a vrut sa-l faca a fost sa-si apere fratiorul kya~! Inafara faptului ca este foarte puternic este si un frate adevarat .

5.Shikamaru - He's smart ,interesant si un personaj ,care inca continue sa ma surprinda .Abilitatile sale sunt originale si interesante ,chiar imi place in mod special de el .

http://anime-illusions.do-talk.com

3Personaje preferate^^ Empty Re: Personaje preferate^^ Joi Iul 03, 2008 2:47 pm

Egnirys Cimredopyh

Egnirys Cimredopyh
Kawaii Tenshi
Kawaii Tenshi

Feminin:
Sakura - pentru ca e foarte draguta, o apreciez si e ambitioasa, ajunge puternica.
Masculin:
Gaara - pentru ca are un trecut @.@ si a devenit un personaj bun, pur si simplu il ador.

http://candy-symphony.forumn.org/

4Personaje preferate^^ Empty Re: Personaje preferate^^ Lun Iul 14, 2008 9:54 pm

ayu

ayu
Kawaii Tenshi
Kawaii Tenshi

Pffaii aici am o groaza de personaje preferata,avand in vedere si multitudinea de personaje care apar in Naruto ^^

1. Itachi: -the man who's life was a real Hell-e unul dintre personajele anime care m'a impresionat cel mai mult, nu doar datorita faptului ca personalitatea lui e extrem de bine conturata, sau prin faptul ca este unul dintre cele mai complexe personaje, ci prin imprevizibilitate. Desi ma astetam la unele chestii din partea lui, la altele nici macar nu m'am gandit fugitiv. E unul dintre cele mai puternice personaje din Naruto,parerea mea, isi claculeaza cu o precizie uimitoare loviturile astfel incat sa nu aiba nevoie decat de o singura lovitura, intotdeauna socheaza prin ceva..si isi merita tot respectul pentru ce a facut. Viata lui a fost un Iad in adevaratul sens al cuvantului, insa nu si'a pierdut onoarea,loialitatea si iubirea fata de Sasuke nici o clipa.

2. Naruto: un personaj destul de naiv la prima vedere, insa prin comportamentul sau, dragostea fata de prieteni, loialitate m'a impresinat si el. M'a surprins relatia lui cu Sasuke, si mai ales faptul ca niciodata indiferent cat de grea e situatia nu se da batut, si prin asta mi se pare ca seeamana foarte mult cu Jiraya. Si m'a suprins foarte tare cand i'a spus lui Itachi ca Sasuke ii e ca un frate, astfel facandu'l pe Itachi sa -zambeasca-, si desi o parte din viata a petrecut'o mai mult singur, intotdeauna el ii face pe altii sa vada jumatatea plina a paharului si sa vada prietenii ca pe cea mai de pret comoara

3.Sakura: a fost personajul pe care il uram la inceputul seriei, insa cu timpul am inceput sa prind drag de ea. Dupa ce a plecat Sasuke a inceput sa se maturizeze. Mai ales in al 2 lea sezon mi s'a parut super schimbata. Era ca o alta persoana, si in momentul cand s'a intalnit cu Sasuke era gata sa il atace pentru echipa...

4.Gaara: trecutul sau m'a impresionat foarte mult, mai ales unchiul acela al lui care a incercat sa il omoare. Si mi'a placut foarte mult atunci cand (in Shippuuden)a dat mana cu Naruto, a invatat si el ce inseamna prietenia...

5.Deidara: cum sa nu il placa cineva, e atat de cute sometimes. Si trecutul sau m'a lasat masca, adica nu m'as fii gandit nici o clipa ca de fapt a fost fortat sa intre in Akatsuki. Si e si foarte inteligent, calculeaza, risca si loveste. Asta il face intr'adevar un adevarat "artist"

6.Sasori: inca un personaj imprevizibil. Personalitatea si comportamentul sau spuneau multe despre el.M'a surprins trecutul sau, si mai ales, ca, in lupta cu Sakura si Chiyo, desi a vazut ultimul atac al bunicii nu s'a ferit, prferand astfel sa moara si sa nu le omoare pe ele. Si avea o voce si un calm ...waii

5Personaje preferate^^ Empty Re: Personaje preferate^^ Mier Iul 16, 2008 10:59 pm

Sodic_Soul

Sodic_Soul
Tenshi

Nu o sa fac un top,o sa-i pun la nimereala:

--naruto:Imi place mai mult in shippuuden:este mai matur,mai calculat in tot ce face.Asa in general,mi-a placut personaliottea lui.Nicioadata nu s-a lasat batut.Mereu a tinut la prieteni si i-a ajutat la greu.Desi a fost singur majoritatea tipmului,a reusit sa ramana pozitiv,si sa fie vesel mereu.

--itachi:Multe ar fi de spus.Este foarte calm,calculat,foarte imprevizibil.Este un personaj bine conturat.Foarte greu iti poti da seama ce are de gand sa faca,Pote ca acest mister il face as interesant.ESte fosrte puternic,si stie cum si cand sa atace inamicul.Ese frumos si ca spect fizic.

--Pain:Foarte frumos ca aspect fizic.O personalitate dificila.Toate cele piercinguri il fac sa para dur,insa in copilarie a suferit mult si poate inca sufera.Ii place ca tine mult la KOran.

--Koran:Imi place ca este singura fata din gruparea lui Pain.Infatisarea ei este superba.Si personaliatea este interesanta.

--Yonaime-wow..tipul asta arata superb:X.A fost foarte puternic,deoarece inca de tinar a ajunt hokage.S-a sacrificat pentru sat.Cred ca este personajul meu preferat

--Orochimaru--desi personaj negativ,imi mi-a placut mult(deobicei imi plac mai mut personajele negative:D).Personaklitatea lui,si curiozitatea,dorinta de a descopori lucruri noi.Si de a cunoste multe tehnici.

6Personaje preferate^^ Empty Re: Personaje preferate^^ Mar Aug 19, 2008 3:20 pm

Akihara

Akihara
Shiro Tenshi
Shiro Tenshi

eu am foarte multe..
Feminine
-Hinata-desi e timida si mai rezervata, e foarte puternica si curajoasa
-Anko-nebunatica, puternica si m-a impresionat trecutul ei.
-TenTen-pentru ca e putin mai baietoasa, lupta bine, se pricepe la arme si e foarte simpatica
Masculine:
-Gaara-m-a impresionat trecutul lui..cred ca e cel mai trist din tot anime-ul..imi place personalitatea lui:misterios, puternic si faptul ca a fost personaj negativ si a devenit pozitiv.
-Itachi-evil guy, dar imi place ca e misterios, puternic, talentat si cum se comporta.
iar in manga se dovedeste ca nu e asa de rau iar asta a facut sa imi placa mai mult acest personaj pentru ca tot ce a facut a fost sa apaere satul si chiar si asa a tinut foarte mult la sasuke.pacat ca e mort...

-Sasuke-si trecutul lui m-a impresionat si seamana mult cu mine la personalitate..mai putin la partea cu razpunarea, pentru ca eu nu sunt asa de disperata..dar nu mai am mult...

http://www.hoshizora-thunder.piczo.com

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum