Blue~Dream
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Blue~Dream

The place were sweet dreams come true~desu meow!

Ultimele subiecte
» Cine crezi ca i se potriveste Sayei !?
Cu ce personaj semanati? EmptyJoi Apr 29, 2010 8:32 am Scris de Sodic_Soul

» kaname vs zero
Cu ce personaj semanati? EmptyDum Mar 21, 2010 11:46 am Scris de VampireRoby

» ~Poze cu voi~Your pics..
Cu ce personaj semanati? EmptyLun Mar 15, 2010 10:26 pm Scris de VampireRoby

» Intrebari/Neclaritati
Cu ce personaj semanati? EmptyMar Dec 02, 2008 7:19 pm Scris de Ayumi

» Arunca in pddm cu ceva
Cu ce personaj semanati? EmptyLun Noi 24, 2008 9:30 am Scris de Sodic_Soul

» Versuri preferate
Cu ce personaj semanati? EmptyLun Noi 24, 2008 9:24 am Scris de Sodic_Soul

» Schimbare de Nick
Cu ce personaj semanati? EmptyVin Noi 21, 2008 10:43 pm Scris de Ayumi

» Guess who ^^
Cu ce personaj semanati? EmptyMar Noi 18, 2008 8:24 am Scris de Sodic_Soul

» Corupted Wishes
Cu ce personaj semanati? EmptyVin Noi 07, 2008 2:39 pm Scris de Ayumi

Conectare

Mi-am uitat parola



Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Galerie


Cu ce personaj semanati? Empty
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Cu ce personaj semanati?

4 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Cu ce personaj semanati? Empty Cu ce personaj semanati? Joi Iul 03, 2008 2:49 pm

Egnirys Cimredopyh

Egnirys Cimredopyh
Kawaii Tenshi
Kawaii Tenshi

Well probabil ca Rukia xD n_n pentru ca ne asemanam destul de mult in ceea ce priveste personalitatea. In totdeauna gandesc inainte sa fac si stiu ce am de facut ca si ea. Sunt destul de calma de obicei, ca si Rukia ... am si eu obiceiul de a lua vina altora asupra mea ... nu-mi place sa ma simt vinovata, dar nu-mi place sa-i vad pe altii ca se simt vinovati de ceva x.x' So... eu sunt ca si Rukia n_n.

http://candy-symphony.forumn.org/

2Cu ce personaj semanati? Empty Re: Cu ce personaj semanati? Joi Iul 03, 2008 2:56 pm

Ryoko

Ryoko
Shiro Tenshi
Shiro Tenshi

Pai singura nu cred ca pot sa aleg unul anume... adica mie cel mai mult imi place orihime si desigur asi vrea sa seman cel mai mult cu ea dar las pe altii sa decida cu ce pers. seman Cu ce personaj semanati? 799177 daca ar fii sa aleg eu cu cine seman cu siguranta asi alegeo pe Inoue Orihime ..Cu ce personaj semanati? 253893

3Cu ce personaj semanati? Empty Re: Cu ce personaj semanati? Lun Iul 07, 2008 9:07 am

Sodic_Soul

Sodic_Soul
Tenshi

Hm..nu stiu sigur cu ciner as semana dar cred ca cu rukia(am facut un test pe AXG in care la,,Cuy ce personaj sin bleach semeni" mi-a iesit Rukia.
Plus ca am putin din atitudinea ei,clmitatea chiar si din aspectul fizic(numai ca sunt mai inlata putin Cu ce personaj semanati? 253893) )

4Cu ce personaj semanati? Empty Re: Cu ce personaj semanati? Mar Aug 19, 2008 2:48 pm

Akihara

Akihara
Shiro Tenshi
Shiro Tenshi

pai..multi mi-au zis ca eu intradevar seman cu Soi Fong si cred ca e adevarat pentru ca sunt si eu mai matura si ma port asemanator ei, dar cred ca seman si cu Hitsugaya Toushiro pentru ca sunt destul de matura si cand cineva ma enerveaza procedez la fel ca el.

http://www.hoshizora-thunder.piczo.com

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum