Blue~Dream
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Blue~Dream

The place were sweet dreams come true~desu meow!

Ultimele subiecte
» Cine crezi ca i se potriveste Sayei !?
Nemultumiri EmptyJoi Apr 29, 2010 8:32 am Scris de Sodic_Soul

» kaname vs zero
Nemultumiri EmptyDum Mar 21, 2010 11:46 am Scris de VampireRoby

» ~Poze cu voi~Your pics..
Nemultumiri EmptyLun Mar 15, 2010 10:26 pm Scris de VampireRoby

» Intrebari/Neclaritati
Nemultumiri EmptyMar Dec 02, 2008 7:19 pm Scris de Ayumi

» Arunca in pddm cu ceva
Nemultumiri EmptyLun Noi 24, 2008 9:30 am Scris de Sodic_Soul

» Versuri preferate
Nemultumiri EmptyLun Noi 24, 2008 9:24 am Scris de Sodic_Soul

» Schimbare de Nick
Nemultumiri EmptyVin Noi 21, 2008 10:43 pm Scris de Ayumi

» Guess who ^^
Nemultumiri EmptyMar Noi 18, 2008 8:24 am Scris de Sodic_Soul

» Corupted Wishes
Nemultumiri EmptyVin Noi 07, 2008 2:39 pm Scris de Ayumi

Conectare

Mi-am uitat parola



Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Galerie


Nemultumiri Empty
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Nemultumiri

+6
Ryone
Sodic_Soul
iLove
Ayumi
Egnirys Cimredopyh
Anhy-chan
10 participan?i

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 2]

1Nemultumiri Empty Nemultumiri Dum Iun 22, 2008 6:26 pm

Anhy-chan

Anhy-chan
Shiro Tenshi
Shiro Tenshi

Daca aveti ceva de reclamat sau daca nu va place un anumit lucru la acest forum poste here ... don't be shy :tongue:

2Nemultumiri Empty Re: Nemultumiri Mier Iun 25, 2008 5:06 pm

Vizitato


Vizitator

Am si eu o nemultumire si anume rangul meu, nu mi se potriveste si imi place cum arat ca user. Pana si culoarea imi place mai mult.



Ultima editare efectuata de catre azami in Joi Iun 26, 2008 3:00 pm, editata de 1 ori

3Nemultumiri Empty Re: Nemultumiri Joi Iul 03, 2008 3:46 pm

Egnirys Cimredopyh

Egnirys Cimredopyh
Kawaii Tenshi
Kawaii Tenshi

Etto e mai degraba o sugestie xD ... sa se faca si alte ranguri inafara de cele de moderator si admin O_O'

http://candy-symphony.forumn.org/

4Nemultumiri Empty Re: Nemultumiri Joi Iul 03, 2008 4:34 pm

Ayumi

Ayumi
Administrator
Administrator

Mada-chan ideea ta nu e rea deloc insa am avut cateva mici probleme pe ici pe colo @_@ si ma invart intr-o mie de directii , o sa le pun ,promit Nemultumiri 840534

https://blue-dream.forumgratuit.ro

5Nemultumiri Empty Re: Nemultumiri Vin Iul 04, 2008 10:48 am

iLove

iLove
Moderator
Moderator

pai nuprea inteleg o chestie...
pentru ce trebuie o sectiune "general anime" cand e deja una "anime in general"? adica, e aceeasi chestie Nemultumiri 185946

6Nemultumiri Empty Re: Nemultumiri Vin Iul 04, 2008 12:11 pm

iLove

iLove
Moderator
Moderator

o alta nemultumire (ca doar nu puteam veni cu o lauda ca tot omu' :-")
nu stiu de ce, dar nu pot sa sterg propriile posturi O_o, doar pe ultimul facut.

7Nemultumiri Empty Re: Nemultumiri Vin Iul 04, 2008 7:58 pm

Ayumi

Ayumi
Administrator
Administrator

am facut rangurile fiind urmatoarele:
Shiro Hana 0
Kiiro Hana 25
Akai Hana 50
Midori Hana 100
Kuro Hana 200
Aoi Hana 300
Kohaku Hana 450
Mizu Hana 600
Kasai Hana 700
A-su Hana 900
Tenkuu Hana 1000
Neko Hanna 2000
Cat despre posturi este perfect normal sa nu il poti sterge pe cel de deasupra daca s-a raspuns la el,poate [dau doar un exemplu la modul general]ai injrat / jignit o persoana,acel post nu il vei mai putea sterge pt ca ramane ca "dovada" .
Mi-am incheiat pledoaria~desu meow =3

https://blue-dream.forumgratuit.ro

8Nemultumiri Empty Re: Nemultumiri Vin Iul 04, 2008 9:00 pm

iLove

iLove
Moderator
Moderator

de acord cu tine miku...doar ca eram obisnuita ca posturile ridicole pe care le fac, si mai tarziu le descopar, sa le pot sterge...ma rog....a fost o chestie pe care am observat'o intamplator (nu mai aparea acel "x"), in rest sunt de acord Nemultumiri 253893

9Nemultumiri Empty Re: Nemultumiri Mier Iul 09, 2008 11:16 am

Sodic_Soul

Sodic_Soul
Tenshi

Deci eu daca vreu sa caut un anunit topic sau ca vad daca mai exista un topic indentic cu cel pe care vreau sa-l deschid ce fac??
Nu stiu ma gandeam sa se fac un search,unde sa dam sa vedem daca mai exista topicuri asemanatoare.
Eu nu am vazut nici unulul,ori sunt eu super aiurita ori nu exista?

10Nemultumiri Empty Re: Nemultumiri Mier Iul 09, 2008 3:35 pm

Sodic_Soul

Sodic_Soul
Tenshi

Hm..acum am vazut si eu :d(deci pana la urma sunt aiurita),dar eu m,-a abisnuit cu engleza si cautam ca nebuna,,Search".
Oricum multumesc mult,alta nelamurire n-am.

11Nemultumiri Empty Re: Nemultumiri Joi Iul 31, 2008 4:45 pm

iLove

iLove
Moderator
Moderator

alta nemultumire >.< (tipic mie)

de ce exista o sectiune "adout you" cand exista deja una "Newbie Central", locul potrivit pentru a te prezenta? De ce exista o sectiune "interviuri" cand poti vorbi pe mess sau intreba prin pm ceea ce vrei sa stii despre userul respectiv, in caz ca e mai vechi (chiar voi ati spus la "newbie central" ca daca mai aveti intrebari, le puneti prin pm).

Si..cam atat ^_^"

12Nemultumiri Empty Re: Nemultumiri Joi Iul 31, 2008 5:22 pm

Ryone

Ryone
Shiro Tenshi
Shiro Tenshi

Well,unde e bannerul O.O''' nu stiu sigur daca este acesta bannerul,desi nu cred .
So scuzati dar nu stiu unde sa scriu acest mesaj ^^" deci,asta e bannerul sau nu >.< fiinca,
1. Nare anime pe el.
2.Nu scrie numele formului

13Nemultumiri Empty Re: Nemultumiri Joi Iul 31, 2008 7:11 pm

Egnirys Cimredopyh

Egnirys Cimredopyh
Kawaii Tenshi
Kawaii Tenshi

Uhm Ryone scuza-ma, dar daca look-ul forum-ului nu e inca gata nu inseamna ca trebuie sa te legi de el o.O' banner cred ca o sa faca Alex, pentru ca acesta e banner-ul original de la tema u.u' asa ca...

http://candy-symphony.forumn.org/

14Nemultumiri Empty Re: Nemultumiri Sam Aug 02, 2008 3:19 pm

iLove

iLove
Moderator
Moderator

inca o nemultumire -_-'
a zis alex, mai sus, ceva de ranguri cu privire la numarul de posturi, dar unde sunt? trebuia sa fiu Midori Hana dar sunt Kawaii Tenshi. Si asta am observat la mai multi useri. Eu zic ca daca vrei sa "pastrezi" si aceste ranguri, ar trebui sa le pui pe ambele. Ceva de genu (ex. la mine ^_^") Kawaii Tenshi/Midori Hana, sau
Kawaii Tenshi
Midori Hana

sau pastrezi acele "imagini" de sub avatar si rang, si pui doar "Midori Hana" (repet, am dat exemplul meu)
eu zic ca ar fi mai bine asa, pentru a avea rost toate.

tot nu mi s-a explicat ce-i cu noile sectiuni -_-' (postul meu de mai sus)

15Nemultumiri Empty Re: Nemultumiri Sam Aug 02, 2008 4:23 pm

Angel girl

Angel girl
Administrator
Administrator

iLove rangurile acelea sunt pentru cei care nu au ranguri speciale, cum ai tu. Cat despre noile sectiuni, nu stiu nimic, nu prea am avut timp in ultima vreme si nu am reusit sa vorbesc prea mult cu Alex-chan.

16Nemultumiri Empty Re: Nemultumiri Sam Aug 02, 2008 4:25 pm

Egnirys Cimredopyh

Egnirys Cimredopyh
Kawaii Tenshi
Kawaii Tenshi

iLove a scris:alta nemultumire >.< (tipic mie)

de ce exista o sectiune "adout you" cand exista deja una "Newbie Central", locul potrivit pentru a te prezenta? De ce exista o sectiune "interviuri" cand poti vorbi pe mess sau intreba prin pm ceea ce vrei sa stii despre userul respectiv, in caz ca e mai vechi (chiar voi ati spus la "newbie central" ca daca mai aveti intrebari, le puneti prin pm).

Si..cam atat ^_^"

well chestiile alea sunt puse sa ne cunoastem mai bine, poate nu toata lumea are chef sa vorbeasca pe mess cu cineva sau sa-si fac o prezentare kilometrica u.u' sper ca ai inteles u.u' cum am mai spus si la cineva pe mess daca nu vrei nu esti obligata sa postezi la o anumita sectiune u.u

http://candy-symphony.forumn.org/

17Nemultumiri Empty Re: Nemultumiri Sam Aug 02, 2008 4:27 pm

Angel girl

Angel girl
Administrator
Administrator

Byo.Shin are dreptate, eu de ex. nu prea stau pe mess deci daca cineva vrea sa dea de mine e mai greu, cu atat mai putin sa afle ce fel de persoana sunt.

18Nemultumiri Empty Re: Nemultumiri Sam Aug 02, 2008 4:40 pm

Kashim

Kashim
Kawaii Tenshi
Kawaii Tenshi

In plus, de asta e forum, sa vorbim pe el, nu pe mess Nemultumiri 799177.Acum ne cunoastem aproape toti intre noi si ni se pare inutil sa mai vorbim despre noi pe forum, dar cei care nu ne cunosc ce fac?Ne cer ID-urile?

http://kashim.blogratuit.ro/

19Nemultumiri Empty Re: Nemultumiri Lun Aug 04, 2008 9:23 pm

Ayumi

Ayumi
Administrator
Administrator

Aceste sectiuni noi au fost facute pt a ne cunoaste mai bine,pt a incuraja si socializarea si pt a ne creea noi prieteni pe site ^_^ , nu inteleg de ce va-r deranja aceste aspecte O.-

https://blue-dream.forumgratuit.ro

20Nemultumiri Empty Re: Nemultumiri Mar Aug 05, 2008 8:35 am

Vizitato


Vizitator

Stai,Nyeuffe!Eu m'am razgandit pe moment..Poti sa zici ca's baka..sunt...Dar te rog sterge'mi contul pana la ora 18:00..Mercii^^

21Nemultumiri Empty Re: Nemultumiri Mar Aug 05, 2008 8:45 am

Ayumi

Ayumi
Administrator
Administrator

nu ti-l sterg numai ca ti-a venit asa de-o data,k'chan de ce imi faci asta?ce ti s-a intamplat ? Nemultumiri 4057

https://blue-dream.forumgratuit.ro

22Nemultumiri Empty Re: Nemultumiri Mar Aug 05, 2008 2:28 pm

Egnirys Cimredopyh

Egnirys Cimredopyh
Kawaii Tenshi
Kawaii Tenshi

K'chanu z.z ai zis ca ramai pe forum O.O si mi-ai zis si mie sa raman O.O well crede-ma ca eu nu stiu ce sa mai fac z.z
On : well cred ca asta poate fi numita nemultumire o.O' dar de cand am fost pe forum nu am vazut un user felicitat sau rasplatit in vreun fel ca are un numar de posturi, sau ca nu face spam si are posturi foarte argumentate O.O de cand sunt aici vad numai : "Daca nu aduceti membrii noi si nu postati inchid forum-ul" deci intr-un fel ne obligi sa postam dar de ce? o.o cand nici macar un multumesc nu zici celor care posteaza sau Felicitari user-ului bla bla pentru ca are posturi argumentate si etc. u.u
Well vad ca nu mai este permisa stergerea contului si nici nu imi doresc asta, dar daca nu vad o schimbare atunci eu nu mai postez pe forum u.u imi pare rau dar asa chiar nu mai merge.

http://candy-symphony.forumn.org/

23Nemultumiri Empty Re: Nemultumiri Mar Aug 05, 2008 3:05 pm

Ayumi

Ayumi
Administrator
Administrator

Shin'chan,nu va oblig [sau cel putin nu o mai fac] este decizia voastra daca vreti sa postati sau nu ,aidoma si pt aducerea userilor ^_^
Imi pare rau ca ma-m aratat nemultumita mereu desii sa stiti ca eu mereu am fost multumita,am sperat ca punandu-va la postat sa fiti mai activi insa ma-m inselat si imi pare rau,acum stiu cum sa nu mai procedez.

Trebuie sa le multumesc in mod special lui Ilove,Shin'chan,jigoku,DarK,Angel girl si sadic_soul care au fost cei mai activi membri inca de la inceputul lui BD si in prezent Y~T
va multumesc ca ma-ti ajutat cu forumul si mi-at fost alaturi Nemultumiri 808412

https://blue-dream.forumgratuit.ro

24Nemultumiri Empty Re: Nemultumiri Mar Aug 05, 2008 3:49 pm

Angel girl

Angel girl
Administrator
Administrator

Shin chan m-am gandit si la asta, o sa vorbesc cu Alex-chan si membrii mai activi vor fi rasplatiti intr-un mod s-au altul, ma gandeam ca in functie de numarul de posturi sa le fie date punce cu care sa poata sa isi aleaga un anumit premiu, dar vom mai discuta.

25Nemultumiri Empty Re: Nemultumiri Mar Aug 05, 2008 3:52 pm

Ayumi

Ayumi
Administrator
Administrator

well raloo-chan eu sunt in totalitate de acord cu tine insa va trebui sa stabilim anumite premii,sa vedem in ce vor consta ele ^_^

https://blue-dream.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 2]

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum