Blue~Dream
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Blue~Dream

The place were sweet dreams come true~desu meow!

Ultimele subiecte
» Cine crezi ca i se potriveste Sayei !?
Rate the av & sig - Pagina 2 EmptyJoi Apr 29, 2010 8:32 am Scris de Sodic_Soul

» kaname vs zero
Rate the av & sig - Pagina 2 EmptyDum Mar 21, 2010 11:46 am Scris de VampireRoby

» ~Poze cu voi~Your pics..
Rate the av & sig - Pagina 2 EmptyLun Mar 15, 2010 10:26 pm Scris de VampireRoby

» Intrebari/Neclaritati
Rate the av & sig - Pagina 2 EmptyMar Dec 02, 2008 7:19 pm Scris de Ayumi

» Arunca in pddm cu ceva
Rate the av & sig - Pagina 2 EmptyLun Noi 24, 2008 9:30 am Scris de Sodic_Soul

» Versuri preferate
Rate the av & sig - Pagina 2 EmptyLun Noi 24, 2008 9:24 am Scris de Sodic_Soul

» Schimbare de Nick
Rate the av & sig - Pagina 2 EmptyVin Noi 21, 2008 10:43 pm Scris de Ayumi

» Guess who ^^
Rate the av & sig - Pagina 2 EmptyMar Noi 18, 2008 8:24 am Scris de Sodic_Soul

» Corupted Wishes
Rate the av & sig - Pagina 2 EmptyVin Noi 07, 2008 2:39 pm Scris de Ayumi

Conectare

Mi-am uitat parola



Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Galerie


Rate the av & sig - Pagina 2 Empty
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Rate the av & sig

+10
ayu
Angel girl
Egnirys Cimredopyh
jigoku
iLove
Akate
Kashim
Ayumi
Sodic_Soul
Anhy-chan
14 participan?i

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 2 din 3]

26Rate the av & sig - Pagina 2 Empty Re: Rate the av & sig Mar Iul 15, 2008 9:53 am

ayu

ayu
Kawaii Tenshi
Kawaii Tenshi

Sadic_soul hmmm sa vedem:

av: imi place e foarte simpatic personajul.Seriozitatea ei o face sa para confuza si asta ii da un aer tare kawaii.Craniul acela de pe funadl face mult, si trandafirii so 10/10

sig: desi un peek cam mare imi place cum arata. Imaginea e fenomenala, iar chestiile de design(pene,corbul ala [sau ce e]) au un efect foarte mare asupra ei.ii dau un 10/10 pentru k imi place tare mult. (albastrul acela de la pene are influenta mare:X), iar versurile sunt absolut geniale.

27Rate the av & sig - Pagina 2 Empty Re: Rate the av & sig Mar Iul 15, 2008 10:30 am

iLove

iLove
Moderator
Moderator

ayu
av: destul de dragut, dar parca e cam mare "lumina" si nu e prea clar...9
sig: nuprea e potrivit acel fundal, si personajul de pe fundal (iar "fundal" >.<) cred ca ar fi mers mai bine cu ceva opacitate...textul, imi place ^_^....8.50

28Rate the av & sig - Pagina 2 Empty Re: Rate the av & sig Mar Iul 15, 2008 10:37 am

Vizitato


Vizitator

iLove^^

avi-->Imi place mult ca te'ai semnat iL si nu iLove^^Arata mult mai bine asa^^Dar arata cam prea dark^^so...9.80

sig-->La fel e mult prea dark dar imi place scrisul...^^Cred ca se putea ca iLove ala din dreapta jos sa fie mai mare si mai clar^^Tot 9.80^^

29Rate the av & sig - Pagina 2 Empty Re: Rate the av & sig Mar Iul 15, 2008 8:46 pm

Anhy-chan

Anhy-chan
Shiro Tenshi
Shiro Tenshi

K'chan

av: awesome Rate the av & sig - Pagina 2 319949 ... imi plac culorile si felul in care ti-si scris nick-ul, demo .. nu prea imi place cum arata personajul ^^" ... 9, 8 Rate the av & sig - Pagina 2 773426

sig: aici imi place personajul O_O ... este kawaii ... imi plac culorile *_* si efectele. Este uber nice <3 ... 10 Rate the av & sig - Pagina 2 799177

30Rate the av & sig - Pagina 2 Empty Re: Rate the av & sig Mier Iul 16, 2008 10:06 am

ayu

ayu
Kawaii Tenshi
Kawaii Tenshi

DarK sa vedem cum sta treaba;

av:omg!awesome...e adorabil.Nu e incarcat cu lucruri care nu sunt necesare, e simplu si de efect, personajul de asemenea e admirabil so 10/10

sig:awww e super kawaii.constrastul dintre culori clar face diferenta. E bine realizat din toate punctele de vedere (*craniu*Rate the av & sig - Pagina 2 319949) si mesajul e "no comment" 10/10

31Rate the av & sig - Pagina 2 Empty Re: Rate the av & sig Mier Iul 16, 2008 5:57 pm

Sodic_Soul

Sodic_Soul
Tenshi

Avatar:
Nu prea inteleg ce personaj este in imagine(nu conteaza).
Culoriile sunt cam sterse si fac poza cam antica,insa imi place provirea fetei si sabia.9.40/10
Sig:
Aci se vede clar ca este vorba de Saya(blood+),(iubesc animeul asta) unul din personajeele pe care le ador.
Culoarea rosie domina imaginea si iti da impresia de sange.(mie imi place:x)
ador sig-ul 10/10

32Rate the av & sig - Pagina 2 Empty Re: Rate the av & sig Mier Iul 16, 2008 9:11 pm

Angel girl

Angel girl
Administrator
Administrator

Sadic_soul

Avi: imi place, mai ales expresia fetei si craniul >:] lol, o singura critica am, parca are ceva pe nas, oricum 10/10

Sig: Mie nu prea imi plac sigurile mari dar tipul e dragut si culorile se potrivesc, deci tot 10/10

33Rate the av & sig - Pagina 2 Empty Re: Rate the av & sig Joi Iul 17, 2008 11:46 am

Anhy-chan

Anhy-chan
Shiro Tenshi
Shiro Tenshi

Dark ^^
av: Rate the av & sig - Pagina 2 331456 yeah a big grin =_= or me needs glasses? o-o' anywayz l-am vazut zilele trecuta si mi-a placut f mult...nu mai tin minte cum era , dar mi-a placut ^_^ 10 Rate the av & sig - Pagina 2 253893
sig: X_X so cool Rate the av & sig - Pagina 2 319949 ... personajul este foarte kawaii iar efectele si culoile le ador *_* ... craniul acela este super Rate the av & sig - Pagina 2 319949 ... 10 ^__^

34Rate the av & sig - Pagina 2 Empty Re: Rate the av & sig Joi Iul 17, 2008 1:00 pm

Sodic_Soul

Sodic_Soul
Tenshi

Avatar:
Wow nu stiam ca te-ai dat pe chestii mai dark.
Oricum avatarul imi place.Expresia fetei,ochii,culoriile sunt superbe.10

Sig:
Incep prin a spune ca imi place mult textul.
Hmn..m-ai dat gata cu aceea privire plina de ura.Presupuln ca in spatele personajului este o palneta,foarte cool.10

35Rate the av & sig - Pagina 2 Empty Re: Rate the av & sig Joi Iul 24, 2008 11:49 am

Sodic_Soul

Sodic_Soul
Tenshi

Off:daca nu stiam ca esti baiat,dupa avatar te faceam fetita:-))
On:Avatar: a little innocent girl.
Imi plac culoriile,ochii fetitei,si jucaria.
dar om cateva critici:Nu imi prea place ca ai pus avatarul in ,,rama''cred ca era mai bine sa-l faci asa.si nu prea se intelege bine ce-i in poza.
Dar oricum pe total imi place mult cum da deci tot primesti 10/10
Sig:Asta imi place mai mult.Fata se distinge mai bine.la fel imi plac si mai mult culoriile,si cum ti-ai scris nick-ul.10/10

36Rate the av & sig - Pagina 2 Empty Re: Rate the av & sig Joi Iul 24, 2008 5:43 pm

Anhy-chan

Anhy-chan
Shiro Tenshi
Shiro Tenshi

Sadic_Soul

av: It's so cool *__* .. ador personajul. toate elementele sunt aranjate foarte bine si ador contrastele *_* ... 10 ^^
sig: *__*este bestial ... personajul este awesome, iar penele alea cu reflexii albastre sunt pure awesomeness Rate the av & sig - Pagina 2 319949 ... again 10^^

37Rate the av & sig - Pagina 2 Empty Re: Rate the av & sig Joi Iul 24, 2008 10:04 pm

iLove

iLove
Moderator
Moderator

acu' ca am terminat de facut noul meu set cu "obsesia" mea, onion, sunt curioasa sa vad si parerea voastra despre el ^_^"

anhy-chan
av-> cam simplu, doar imaginea "colorata" cu rosu si un craniu...8
sig-> la fel, simplu. Nu se prea potrivesc acele inimi la fundal si nici acel fluture in colt...hmm...7

sper sa nu te fi suparat ^_^"

38Rate the av & sig - Pagina 2 Empty Re: Rate the av & sig Joi Iul 24, 2008 11:45 pm

Angel girl

Angel girl
Administrator
Administrator

Mie mi se pare super haios noul tau set
Avi: Kawaii, ador emoticoanele astea deci iti dau un 10
Sig: Parca e prea simplu lucrat si brush-urile nu prea par sa mearga, 8,50

39Rate the av & sig - Pagina 2 Empty Re: Rate the av & sig Vin Iul 25, 2008 9:59 am

Sodic_Soul

Sodic_Soul
Tenshi

A inceput sa-mi placa si mai mult set-ul tau.
Avatar:+
Imi place ca ai facut un contur,culoariile de roz pal dau foarte bine in combinatie cu personajul.Si mesajul,,keep quiet"super original10/10

Sig:COmbinatia de culori este superba,nu prea se intelege scrisul cred ac este,,never had it all".Nu imi prea place ipostaza in care ai prins personajull.Der oricum merita 10/10

40Rate the av & sig - Pagina 2 Empty Re: Rate the av & sig Sam Iul 26, 2008 9:24 pm

Angel girl

Angel girl
Administrator
Administrator

Avi: Imi place poza, pare sa fie o papusa, si trandafirii imi dau o impresie de Rozen Maiden deci iti dau un 10
Sig: Coloare scrisului si fintul nu prea se potrivesc, dar imi place mult poza deci iti dau un 9

41Rate the av & sig - Pagina 2 Empty Re: Rate the av & sig Dum Iul 27, 2008 11:52 am

Sodic_Soul

Sodic_Soul
Tenshi

DarK
Avatar:Well tipul este foarte frumos.
Nu prea se intelege bine ce este in spatele baiatului.
Avatar in stilul militar.Well cred ca daca eram baiat imi placea dar asa..9/10

Sig:La fel genul asat militar,cu arme si costumatie verzuie nu imi place.
Ador insa craniul rosu,si tipurile de scris.Well 9/10

42Rate the av & sig - Pagina 2 Empty Re: Rate the av & sig Dum Iul 27, 2008 1:09 pm

Egnirys Cimredopyh

Egnirys Cimredopyh
Kawaii Tenshi
Kawaii Tenshi

Sadic_soul ... sa vedem n.n

Avatar : imi plac mult culorile si tipa aia, plus trandafirii aia, ador trandafirii rosii @__@. Tipa aia seamana cu o papusa, daca nu cumva asta e. Well 10 / 10 chiar imi place mult.

Semnatura : Well dimensiunile sunt bune, ador imaginea aia @_@ dar calitatea e cam slabuta, mai ales la scris, nu inteleg nimic din ce scrie acolo, dar ce ai scris pe langa sig imi place n_n' 8 / 10

http://candy-symphony.forumn.org/

43Rate the av & sig - Pagina 2 Empty Re: Rate the av & sig Lun Iul 28, 2008 1:42 pm

Sodic_Soul

Sodic_Soul
Tenshi

Byo.Shin
Avatar:Sincer imi plac culoriile,sunt putin mai pale si par mai luminoase.
Personajul nu este prea deosebit,dar imi place ce este scris la avatar.So 10/10

Sig:la fel ca la avatar imi plac culoariile,si scrisul.
Personajul se vede mai bine,si imi place postura lui.Textul scris mai sus de sig este frumos.
insa parca lipseste ceva la sig so 9/10

44Rate the av & sig - Pagina 2 Empty Re: Rate the av & sig Mar Iul 29, 2008 1:26 pm

Sodic_Soul

Sodic_Soul
Tenshi

Dark
Avatar: Is creepy and freaky,so i love it Rate the av & sig - Pagina 2 319949 .
Un ,,robotel" foarte frumos.Nu stiu sigur ce este alce punc rosu dar da foarte bine cu restul imaginei.Culoriile de albastru alb dau bine.So 10/10

Sig:Imi plac petele de sange Rate the av & sig - Pagina 2 319949 ,craniile,si ce ai scris.Robotul se vede mai bine,si nu imi prea place so 9.40/10

45Rate the av & sig - Pagina 2 Empty Re: Rate the av & sig Mar Iul 29, 2008 9:55 pm

Anhy-chan

Anhy-chan
Shiro Tenshi
Shiro Tenshi

Sadic_soul

av: so pretty Rate the av & sig - Pagina 2 319949 il ador ... imi place foarte mult culoarea, iar trandafirul si personajul sunt awesome @_@ 10 ^^
sig: si sigu'ul imi place foarte mult ... culorile acelea sunt uber nice si se imbina foarte bine ... nu mai vorbesc de efecte. Merita 10

46Rate the av & sig - Pagina 2 Empty Re: Rate the av & sig Mier Iul 30, 2008 1:48 pm

Sodic_Soul

Sodic_Soul
Tenshi

Anita in sfarsit te-am prins.
So:
Avatar:
Setul asta este chiar superb.Personajul este foarte frumos,arata ca o papusa,fondul rosu se potriveste bine cu,craniul.Este destul de simplu,dar foarte frumos.10/10

Sig:
Imimile sunt superbe.Mai ales cea neagra crapata pe mijloc,da un efect suerb.Acelasi minunat craniu,si papusa,care se vede mult mai bine.Imbracamintea este bine aleasa.Culorile desi mai pale nu ies in evidenta prea mult,se potrivesc de minune.10/10

47Rate the av & sig - Pagina 2 Empty Re: Rate the av & sig Joi Iul 31, 2008 8:54 am

Ryone

Ryone
Shiro Tenshi
Shiro Tenshi

Avatar:
Sincer? 6 -.-' scuze,imi place stilul bloody dar avatarul ala,nu-mi place >.< fata papusi,presupun ca asta e,ma enerveaza.
Semnatura:
1o,efectele bune,la toate sigurile...text bun ^^'

48Rate the av & sig - Pagina 2 Empty Re: Rate the av & sig Joi Iul 31, 2008 11:41 am

Tahrik

Tahrik
Shiro Tenshi
Shiro Tenshi

Ryo-Pyo O_O'
Ok so le-am mai vazut ,dar nu ti-am dat si note .

Avatar - un simplu crop din semnatura ,ce-ai muncit ,puteai sa mai adugi cateceva ,ma rog un efect o chestie ---> 6 .

Semnatura - saraca Orihime ce boala are ? sau nu imi exprima ca si cum ar fi mancat si s-ar fi patat =___= imi placea mai mult cealalata varianta so --> 7 .

http://anime-illusions.do-talk.com

49Rate the av & sig - Pagina 2 Empty Re: Rate the av & sig Sam Aug 02, 2008 11:51 pm

ShinigamiDanna

ShinigamiDanna
Shiro Tenshi
Shiro Tenshi

Well: Avatar - 10 very nice Rate the av & sig - Pagina 2 253893
Semnatura: Culorile se potrivesc, dar imi pare cam lunguiata fata... 9.80
Text: Daca cele doua versuri chiar ar fi avut o legatura usor de vazut, ar fi fost mai nice. Sorry, nu imi pasa dacae dintr-un cantec. 9.5 Totusi imi place primul vers...
Set: Nu mi se pare ca se potriveste avatarul cu semnatura, sincer... 8

http://shinigamidanna.deviantart.com

50Rate the av & sig - Pagina 2 Empty Re: Rate the av & sig Mier Aug 06, 2008 9:20 pm

Sodic_Soul

Sodic_Soul
Tenshi

Well din moment ce nu vad nicio semnatura,cel putin aici nu mi-a aparut nimic,voi pune nota doar la avatar:
So ShinigamiDanna
Avatar:
Toatal superb.
Niste culori minunate,combinatia dintre ele.
La fel imi place personajul,si scrisul,chiar daca nu prea se intelege bine.So 10/10

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 2 din 3]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Subiecte similare

-

» rate the pic

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum