Blue~Dream
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Blue~Dream

The place were sweet dreams come true~desu meow!

Ultimele subiecte
» Cine crezi ca i se potriveste Sayei !?
^~Venom~^ EmptyJoi Apr 29, 2010 8:32 am Scris de Sodic_Soul

» kaname vs zero
^~Venom~^ EmptyDum Mar 21, 2010 11:46 am Scris de VampireRoby

» ~Poze cu voi~Your pics..
^~Venom~^ EmptyLun Mar 15, 2010 10:26 pm Scris de VampireRoby

» Intrebari/Neclaritati
^~Venom~^ EmptyMar Dec 02, 2008 7:19 pm Scris de Ayumi

» Arunca in pddm cu ceva
^~Venom~^ EmptyLun Noi 24, 2008 9:30 am Scris de Sodic_Soul

» Versuri preferate
^~Venom~^ EmptyLun Noi 24, 2008 9:24 am Scris de Sodic_Soul

» Schimbare de Nick
^~Venom~^ EmptyVin Noi 21, 2008 10:43 pm Scris de Ayumi

» Guess who ^^
^~Venom~^ EmptyMar Noi 18, 2008 8:24 am Scris de Sodic_Soul

» Corupted Wishes
^~Venom~^ EmptyVin Noi 07, 2008 2:39 pm Scris de Ayumi

Conectare

Mi-am uitat parola



Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Galerie


^~Venom~^ Empty
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

^~Venom~^

2 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1^~Venom~^ Empty ^~Venom~^ Joi Iul 24, 2008 2:11 pm

Sodic_Soul

Sodic_Soul
Tenshi

Well m-am gandit sa pun un film de groaza care mi-e mi-a placut.(nu va speriati,cel putin mine nu m-a speriat rau asa cum a facut-o alte filme).nu are legatura cu spider-man
Spoiler:
Venom is a 2005 voodoo horror film/horror-of-demonic starring Agnes Bruckner, Jonathan Jackson, Laura Ramsey, Meagan Good, DJ Cotrona, and Method Man. The movie marks the re-teaming of Kevin Williamson, creator of Scream, and director Jim Gillespie from I Know What You Did Last Summer.
Nu prea ma pricep sa povestesc dar :
povestea incepe astfel:
O femeie saman dezgroapa dupa mult timp o cutie in care se aplau niste serpi(adcestia se spun ca erau sufletele celor care au ajuns in iad).
Femeia ii ia si se suie in masina.
Intre timp eden se cearta in drum cu iubitul ei.Acesta nu a parcat cu trebuie masina.Pe acolo trece si Ray un tip bun care o ajuta mereu pe eden.o intreaba pe fata deca vbaiatul ii face probleme,dar fata i spune ca nu.
Pe langa ei a trecut si fameia saman dar din cauza ca prietenul lui eden a parcat masina gresit,aceasta a facut acident.
ray a ajutat cu ce a putut,si atfel dupa ce a scos femeia din masina a cazut in apa(ei se aplau pe un pod).A facut greseala sa deschida cutia,deoparece serpii l-aui muscat si l-au facut un criminal.
Povestea este mult mai complexa iar cei ce o sa-l vizioneze o sa inteleaga.
Nu pot povesti tot ,atunci nu ar mai avea nici un farmec.
Personal filmul mi-a placut foarte mult.mai ales povestea si felul in care sa-u desfasurat evenimentele.
Il recomand tuturor

2^~Venom~^ Empty Re: ^~Venom~^ Vin Iul 25, 2008 6:16 pm

Ryone

Ryone
Shiro Tenshi
Shiro Tenshi

Well,am vazut si eu acest film,este un film foarte bun.
Nu mai tin minte daca lam vazut pe tot,da la inceput chair lam vazut xD a fost bun,parca,pe la sf se ascunde aia si gaseste cadavrele in ala.Nu mai stiu bine ^_^

3^~Venom~^ Empty Re: ^~Venom~^ Sam Iul 26, 2008 11:21 am

Sodic_Soul

Sodic_Soul
Tenshi

Well ma bucur ca i-a placut filmul.
Pai sa te lamuresc cu sfarsitul.
Eden se ascunde intr-un mormant in care sunt prietenii ei(bine toti au murit),si se preface moarta.Ray vine si cu prietenul ei si il arunca in mormant.Eden se sperie(nu ii venea sa creada ca iubitul ei e moart) si scoate un sunet.De fapt iubitul ei nu are mort si ii face semn sa taca din gura,dar pre tarziu,venom in omoara pe baiat(asa eden scapa vie).
urmeaza o mica lupta intreVenom si eden,acesta reuseste sa fuga,si pana la urma da cu masina peste venom,si in omoara.Serpiii scapa,dar fata scapa cu viata.
Cam asta e sfarsitul

4^~Venom~^ Empty Re: ^~Venom~^ Mier Aug 06, 2008 2:23 pm

Ryone

Ryone
Shiro Tenshi
Shiro Tenshi

Exact cum credeam ^^"dar am vazut acest filma cum un an sau chiar 2...si nu mai tin minte.
Da acum imi aduc aminte clar,chiar asa sa intamplat.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum