Blue~Dream
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Blue~Dream

The place were sweet dreams come true~desu meow!

Ultimele subiecte
» Cine crezi ca i se potriveste Sayei !?
Feedback with Shin-chan EmptyJoi Apr 29, 2010 8:32 am Scris de Sodic_Soul

» kaname vs zero
Feedback with Shin-chan EmptyDum Mar 21, 2010 11:46 am Scris de VampireRoby

» ~Poze cu voi~Your pics..
Feedback with Shin-chan EmptyLun Mar 15, 2010 10:26 pm Scris de VampireRoby

» Intrebari/Neclaritati
Feedback with Shin-chan EmptyMar Dec 02, 2008 7:19 pm Scris de Ayumi

» Arunca in pddm cu ceva
Feedback with Shin-chan EmptyLun Noi 24, 2008 9:30 am Scris de Sodic_Soul

» Versuri preferate
Feedback with Shin-chan EmptyLun Noi 24, 2008 9:24 am Scris de Sodic_Soul

» Schimbare de Nick
Feedback with Shin-chan EmptyVin Noi 21, 2008 10:43 pm Scris de Ayumi

» Guess who ^^
Feedback with Shin-chan EmptyMar Noi 18, 2008 8:24 am Scris de Sodic_Soul

» Corupted Wishes
Feedback with Shin-chan EmptyVin Noi 07, 2008 2:39 pm Scris de Ayumi

Conectare

Mi-am uitat parola



Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Galerie


Feedback with Shin-chan Empty
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Feedback with Shin-chan

3 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Feedback with Shin-chan Empty Feedback with Shin-chan Joi Iul 31, 2008 1:54 pm

Egnirys Cimredopyh

Egnirys Cimredopyh
Kawaii Tenshi
Kawaii Tenshi

Well eu sunt Eugenia o.O' Astept sa vad ce pareri aveti despre mine O.o' Orice, si de bine si de rau n_n nu ma supar xDE

hmm... edit later: o.O''''' pe cine iei tu? ne.... altadata n_n poate intr-o alte viata ^.^ si btw, eu inca nu am murit O_O' sau ba da am facut-o, stai ca eu am fost prima in Rai si te-am chemat o.O'



Ultima editare efectuata de catre Byo.Shin in Vin Aug 01, 2008 9:52 am, editata de 1 ori

http://candy-symphony.forumn.org/

2Feedback with Shin-chan Empty Re: Feedback with Shin-chan Vin Aug 01, 2008 8:11 am

Vizitato


Vizitator

LaLaLaaaaaaaaaaaaaaaa...*moare la gandul ca va trebui sa spuna ceva despre dusmanca ei,dar si o foarte buna prietena*

Byo.Shin[Shin]=O eugenie lea si moarta,si vie,si frumoasa,si draguta,cu care ma impac perfect de bine-->pana nu vine vorba de Gackt o.o''..Cand vine vorba de el,moartea cu capa rozalie ataca moartea cu capa roz,sau invers.Tin cu orice pret sa i'l iau pe Gackt dar mai renunt cateodata pentru ea..Nu e ea eugenia care va fi papata de akadea?Daaaa!Deci nu vreu o eugenie deprimata in genul"Aoleu nu'l mai am pe Gackt!!!!"Si in plus se va supara Gackt daca o voi manca,dar o voi face pe ascuns si voi da vina pe pufulete Feedback with Shin-chan 331456 ....Oky..Prea mult Gackt strica. Feedback with Shin-chan 331456 Sa reluam-->O eugenie lea si moarta,si vie,si frumoasa,si draguta,cu care ma impac perfect de bine!Gata..!!Pauza de masa..*merge si infuleca cateva bucatetle bune din Gackt*back.Deci..O eugenie lea si moarta,si vie,si frumoasa,si draguta,cu care ma impac perfect de bine...E amuzanta si mereu rad impreuna cu ea..+ca se pricepe foarte bine la GFX...Nu suporta sa nu'l vada pe DarK razand si crizeaza cand cineva e sever..o.o'''''''''''''''Asta este micutza mea Shin..O eugenie obseadata de Gackt[JUR ca ti'l voi lua Feedback with Shin-chan 331456 ]

3Feedback with Shin-chan Empty Re: Feedback with Shin-chan Vin Aug 01, 2008 10:34 am

Tahrik

Tahrik
Shiro Tenshi
Shiro Tenshi

Hi there eugenia O.o' cred ca azi am o inpiratie pentru o parere oficiala mai mare *Tahy mancandu-si linistita al V-lea baton de ciocolata isi da seama ca a fugit din lesa ,inpiratia*
*phew* aici erai >.>' *Tahy mancandu-si al VII-lea baton de ciocolata si deasemenea avand o durere de stomac fara motivatie =_=' *
So Shin-chan este de treaba u.u ii place sa faca gfx ,adora j-rock-ul si yaoi-ul >3 her for that isi pierde si ea vremea prin conferinte O.O' ii place sa joace A18 O.O este de treaba ,e in razboi civil cu akadea pentru Gackt o.O''''''' ,stie sa aprecieze valorile unui om si este smart ,cute and stuff like that si o persoana foarte originala u.u Shin-chan is awesome ~ ! ~ *hugs* ~

http://anime-illusions.do-talk.com

4Feedback with Shin-chan Empty Re: Feedback with Shin-chan Vin Aug 01, 2008 11:46 am

Ryone

Ryone
Shiro Tenshi
Shiro Tenshi

Shin chan- vrea sa ucida toate fanele lui Gackt!!!! Mai ales pe dulceeea noastra acadea:X.O fata amunzata,si care tine la prieteni.
Mereu vrea sa ajute oameni ^^" si pe mine ma ajuta cand nu stiu ceva in PhotoShop [sunt incepatoare O_O"],ii plac vampiri,si huhm e foarteee funny,mumoasa,o persoana originala.
Imi place XD,e nice ^^" deaia e prietena mea cea mai buna. [una dintre ele]

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum