Blue~Dream
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Blue~Dream

The place were sweet dreams come true~desu meow!

Ultimele subiecte
» Cine crezi ca i se potriveste Sayei !?
Cel mai rau mod de a muri..O_O'' EmptyJoi Apr 29, 2010 8:32 am Scris de Sodic_Soul

» kaname vs zero
Cel mai rau mod de a muri..O_O'' EmptyDum Mar 21, 2010 11:46 am Scris de VampireRoby

» ~Poze cu voi~Your pics..
Cel mai rau mod de a muri..O_O'' EmptyLun Mar 15, 2010 10:26 pm Scris de VampireRoby

» Intrebari/Neclaritati
Cel mai rau mod de a muri..O_O'' EmptyMar Dec 02, 2008 7:19 pm Scris de Ayumi

» Arunca in pddm cu ceva
Cel mai rau mod de a muri..O_O'' EmptyLun Noi 24, 2008 9:30 am Scris de Sodic_Soul

» Versuri preferate
Cel mai rau mod de a muri..O_O'' EmptyLun Noi 24, 2008 9:24 am Scris de Sodic_Soul

» Schimbare de Nick
Cel mai rau mod de a muri..O_O'' EmptyVin Noi 21, 2008 10:43 pm Scris de Ayumi

» Guess who ^^
Cel mai rau mod de a muri..O_O'' EmptyMar Noi 18, 2008 8:24 am Scris de Sodic_Soul

» Corupted Wishes
Cel mai rau mod de a muri..O_O'' EmptyVin Noi 07, 2008 2:39 pm Scris de Ayumi

Conectare

Mi-am uitat parola



Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Galerie


Cel mai rau mod de a muri..O_O'' Empty
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Cel mai rau mod de a muri..O_O''

+5
Sodic_Soul
Kashim
jigoku
iLove
Egnirys Cimredopyh
9 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Cel mai rau mod de a muri..O_O'' Empty Cel mai rau mod de a muri..O_O'' Joi Iul 31, 2008 3:07 pm

Vizitato


Vizitator

Cel mai rau mod de a muri este de a fi sugrumat/a..Sincer acum...Sa nu mai simti aerul..Sa mori in modul asta mi se pare cel mai oribil..Ca in rest..Nu mi se par cine stie ce...^^dar fara aer e imposibil..>_>''

2Cel mai rau mod de a muri..O_O'' Empty Re: Cel mai rau mod de a muri..O_O'' Joi Iul 31, 2008 3:26 pm

Egnirys Cimredopyh

Egnirys Cimredopyh
Kawaii Tenshi
Kawaii Tenshi

Well pentru mine cel mai rau mod de a muri ar fi tortura, adica daca te ucide cineva sa nu mori rapid ci sa te tortureze O_O' sau sufocata sau inecata, pur si simplu nu vreau sa ma gandesc la asta x.x'

http://candy-symphony.forumn.org/

3Cel mai rau mod de a muri..O_O'' Empty Re: Cel mai rau mod de a muri..O_O'' Joi Iul 31, 2008 4:02 pm

iLove

iLove
Moderator
Moderator

hmm...ma duce mintea la lucruri sadice, dar nu ma pot decide. Multe sunt "rele", deci... . Incerc sa ma limitez ^_^".

a...mdeah... cred ca ar fi acela cand cineva te rapeste, te duce nu stiu unde, te leaga si incepe sa te taie si cei mai trece prin minte, dar sa fie lent.

asta cred eu (cum n-am incercat, nu pot decide -_-')

4Cel mai rau mod de a muri..O_O'' Empty Re: Cel mai rau mod de a muri..O_O'' Joi Iul 31, 2008 4:14 pm

jigoku

jigoku
Moderator
Moderator

cel mai rau mod?

pai sa vedem..

ar fi ideea unei morti lente,dureroase,provocata de persoanele la care tineai cel mai mult.Atunci tortura nu s-ar limita la a fi fizica ci si sufleteasca,practic sa fii torturat de o persoana la care tineai si cu care ai petrecut clipe frumoase, persoana care te-a ajutat mereu sa mergi mai departe,sa-ti ignore durerea si chiar sa ti-o provoace... >.<"""

apoi n-as vrea sa mor inecata...sa dau din maini ca o disperata fara sa pot face nimic... atunci cred ca mai aiurea m-as simti din cauza inutilitatii de care dau dovada

cea mai rea ar fi sa ma omoare un [cuvant cenzurat] wanna be T.T

http://ganbattekudasai.piczo.com

5Cel mai rau mod de a muri..O_O'' Empty Re: Cel mai rau mod de a muri..O_O'' Joi Iul 31, 2008 4:18 pm

Kashim

Kashim
Kawaii Tenshi
Kawaii Tenshi

Cum a spus DarK sunt mai multe.Cele care implica durerea (fizica si/sau sufleteasca) sunt cele mai rele.In rest, daca nu simti nimic nu prea conteaza (dar tot moarte e).
1. Din cate am auzit moarte din cauza caldurii, deshidratarii este oribila.Suferi zile intregi fara apa sub o caldura coplesitoare.Incepi sa nu mai rezisti, sa te tarasti.Si in final te duci.
2. Sa iti vezi familia si prietenii cum mor chinuiti odata cu tine.
3. Sa te omoare familia (sau prietenii).
4. Sa Mori intr-un accident de masina.
5. Sa mori arzand.
Etc.

http://kashim.blogratuit.ro/

6Cel mai rau mod de a muri..O_O'' Empty Re: Cel mai rau mod de a muri..O_O'' Joi Iul 31, 2008 7:13 pm

Sodic_Soul

Sodic_Soul
Tenshi

Cred ca sunt multe cazuri in care moarte este dureroasa.
Eu ma bazez mai mult pe durerea fizica,si poate si pe cea sufleteasca.
1)Sa mori prin tortura fizica.Mi se pare o prostie,si nu stiu cum unii chiar fac chestia asta,adica omoara si le place sa vada cum altii se chinuie,si tipa de durere.
2)Sa mori mancat de animale salbatice.Gandul ca eu sunt hrana unei heine,lup,jaguuar,ghepard ect.ma ingrozeste.
3)Sa mori ingropat de viu.Sa stii ca nu poti sa mai traiesti,dar simtiii ca pamantul te acopera si nu mai poti sa respiri.
oricum oricare ar fi modul in care mori ,moartea este tot morte si este dureroasa orice ar cauza-o.

7Cel mai rau mod de a muri..O_O'' Empty Re: Cel mai rau mod de a muri..O_O'' Sam Aug 02, 2008 11:04 pm

ShinigamiDanna

ShinigamiDanna
Shiro Tenshi
Shiro Tenshi

Gosh people numai de ars ati uitat...
Mdeah tortura psihica ar fi una, dar nu se poate folosi fara altceva. (decat daca se sinucide persoana in cauza...)
Well ia sa vedem... pai ar fi najpa ca bf/gf sa iti arda toata familia, ramd pe rand, pe rug, sub privirile tale ^^ (asta ca sa stimulam putin creierasul si sistemul circulator). Dup-aia tortura ca la persecutiile crestinilor( smulsul unghiilor, trasul taaaare de brate, etc. si dup-aia rug ^^
Sunt obosita -_-

http://shinigamidanna.deviantart.com

8Cel mai rau mod de a muri..O_O'' Empty Re: Cel mai rau mod de a muri..O_O'' Lun Aug 04, 2008 10:12 pm

Ayumi

Ayumi
Administrator
Administrator

sincer dupa mine cel mai oibil mod de a muri este inecul O.O' yeppo,si celelelalte cum ar fi ars de viu,sufocat sau torturat mi se par oribile insa inecul mi se pare cel mai oribil din punctul meu de vedere,sa te vezi intr-un spatiu dens in care este oxigen insa sa nu il poti asimila dupa care incetul cu incetul sa vezi ca nu mai poi gandi si fi constient dupa care totul dispare si mori O.O oribil

https://blue-dream.forumgratuit.ro

9Cel mai rau mod de a muri..O_O'' Empty Re: Cel mai rau mod de a muri..O_O'' Mier Aug 06, 2008 11:01 am

Liet-Aikad

Liet-Aikad
Shiro Tenshi
Shiro Tenshi

Inghetat sau prin moarte lenta. Sau poate si ars de viu. Totusi, moartea lenta mi se pare cea mai rea cale de a muri; imaginati-va numai cum ar fi sa-ti taie organele pe fiecare-n parte, sa-ti scoata ochii, unghiile, sa-ti taie degetele numai pentru a se bucura niste dilimani de suferinta ta >.>

10Cel mai rau mod de a muri..O_O'' Empty Re: Cel mai rau mod de a muri..O_O'' Vin Sept 19, 2008 8:41 pm

aiko-chan

aiko-chan
Shiro Tenshi
Shiro Tenshi

cel mai oribil mod de a muri?pai sa fi o persoana atat de trista fara nici un rost p lumea asta si ca moartea ta sa nu fie nici o paguba pt nimeni sau nimic...stiu ca e putin diferit de ce ati scris voi,dar eu cred ca indiferent cum mori asa e cel mai rau^^

http://yaiko-yume.blogspot.com/

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum