Blue~Dream
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Blue~Dream

The place were sweet dreams come true~desu meow!

Ultimele subiecte
» Cine crezi ca i se potriveste Sayei !?
Jurnal public... EmptyJoi Apr 29, 2010 8:32 am Scris de Sodic_Soul

» kaname vs zero
Jurnal public... EmptyDum Mar 21, 2010 11:46 am Scris de VampireRoby

» ~Poze cu voi~Your pics..
Jurnal public... EmptyLun Mar 15, 2010 10:26 pm Scris de VampireRoby

» Intrebari/Neclaritati
Jurnal public... EmptyMar Dec 02, 2008 7:19 pm Scris de Ayumi

» Arunca in pddm cu ceva
Jurnal public... EmptyLun Noi 24, 2008 9:30 am Scris de Sodic_Soul

» Versuri preferate
Jurnal public... EmptyLun Noi 24, 2008 9:24 am Scris de Sodic_Soul

» Schimbare de Nick
Jurnal public... EmptyVin Noi 21, 2008 10:43 pm Scris de Ayumi

» Guess who ^^
Jurnal public... EmptyMar Noi 18, 2008 8:24 am Scris de Sodic_Soul

» Corupted Wishes
Jurnal public... EmptyVin Noi 07, 2008 2:39 pm Scris de Ayumi

Conectare

Mi-am uitat parola



Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Galerie


Jurnal public... Empty
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Jurnal public...

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Jurnal public... Empty Jurnal public... Lun Sept 22, 2008 9:25 pm

aiko-chan

aiko-chan
Shiro Tenshi
Shiro Tenshi

deci...fiecare scrie despre viata lui si ce i se intampla in viata de zi cu zi^^as fi vrut sa fac ieri...dar asta e,timp putin,parinti p cap Jurnal public... 365567

so...incep eu:dear diary

as vrea sa stiu ce se intampla...sincer...este o problema grava faptul ca sunt indecisa?nu stiu ce sa cred si ce ar fi bine sa cred...akaete nu a intrat de mult...as vrea sa vorbesc cu ea pentru ca de obicei ea intelege...ea si m chan>.>deocamdata o sa ma descarc aici(si pe blog^^').mi s-a spus ca e cel mai bine sa fi singur deoarece sti ca nu vei avea nimic de pierdut.eo am observat insa ca sunt genul de persoana care are nevoie neaparata deatentia oamenilor...si nu orice fel de oameni pentru ca la scoala as putea sta fara sa fiu bagata in seama...si ce ar trebui sa fac?>.<sama schimb?...uh...complicata faza Jurnal public... 622226

azi a fost destul de aiurea...un test neterminat(romana)posibil sa iau un 7...sunt obositasi plictisita de la karate...>.>tare as vrea sa se intample ceva...ceva interesant...ceva care mi-ar distrage atentia...

am nevoie d un hug...am nevoie de cineva care sa zambeasca inocent fara sa stie ce mi se intampla sau ce rau imi face acest lucru...sa zambeasca si sa imi reaminteasca ce simplu poate fi sa traiesti...asa ca va rog(poate nu p tine,cititorule posibil inexistent...p oricine poate)sa faceti asta pentru mine...sa imi dovediti ca asta e nimic si ca pot trai fara probleme,trasmitand starea mea cuiva sad si astfel ajutand pe cineva...pentru ca you know...eu nu am putut niciodata sa fac pe cineva sa sesimtabine^^de cate ori incerc aflu care e problema ori ma repede(n-am chef saimi amintesc)ori spun ca nu conteaza si o lasa balta...uh>.>sunt un copil destulde complex...si stiu ca nu o sa cititi balivernele de mai sus^^

so...randul vostru...enjoy XD

http://yaiko-yume.blogspot.com/

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum