Blue~Dream
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Blue~Dream

The place were sweet dreams come true~desu meow!

Ultimele subiecte
» Cine crezi ca i se potriveste Sayei !?
Aveti frati sau surori?^^ EmptyJoi Apr 29, 2010 8:32 am Scris de Sodic_Soul

» kaname vs zero
Aveti frati sau surori?^^ EmptyDum Mar 21, 2010 11:46 am Scris de VampireRoby

» ~Poze cu voi~Your pics..
Aveti frati sau surori?^^ EmptyLun Mar 15, 2010 10:26 pm Scris de VampireRoby

» Intrebari/Neclaritati
Aveti frati sau surori?^^ EmptyMar Dec 02, 2008 7:19 pm Scris de Ayumi

» Arunca in pddm cu ceva
Aveti frati sau surori?^^ EmptyLun Noi 24, 2008 9:30 am Scris de Sodic_Soul

» Versuri preferate
Aveti frati sau surori?^^ EmptyLun Noi 24, 2008 9:24 am Scris de Sodic_Soul

» Schimbare de Nick
Aveti frati sau surori?^^ EmptyVin Noi 21, 2008 10:43 pm Scris de Ayumi

» Guess who ^^
Aveti frati sau surori?^^ EmptyMar Noi 18, 2008 8:24 am Scris de Sodic_Soul

» Corupted Wishes
Aveti frati sau surori?^^ EmptyVin Noi 07, 2008 2:39 pm Scris de Ayumi

Conectare

Mi-am uitat parola



Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Galerie


Aveti frati sau surori?^^ Empty
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Aveti frati sau surori?^^

+5
Sodic_Soul
iLove
Ryone
jigoku
Egnirys Cimredopyh
9 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Aveti frati sau surori?^^ Empty Aveti frati sau surori?^^ Joi Iul 31, 2008 3:09 pm

Vizitato


Vizitator

Sa vedem...Sora mea are 5 luni...Ma impac foarte bine cu ea...eu ii zic "taic din gura" ea"A gugu pruubbsgat"So..E asa de dulceee Ma impac fooaarrttee bine cu ea....O_____________O'....^^" Aveti frati sau surori?^^ 331456

2Aveti frati sau surori?^^ Empty Re: Aveti frati sau surori?^^ Joi Iul 31, 2008 3:26 pm

Egnirys Cimredopyh

Egnirys Cimredopyh
Kawaii Tenshi
Kawaii Tenshi

Pai da. Eu am un frate mai mic. Are 10 ani si tot timpul ma bate la cap. Atata timp cat e pe afara si nu ne certam de la calculator e bine O.O'

Oricum in general ma impac foarte bine cu el. Si mai am o onee-chan in familia virtuala O_O' but nu e pe forum z.z'

http://candy-symphony.forumn.org/

3Aveti frati sau surori?^^ Empty Re: Aveti frati sau surori?^^ Joi Iul 31, 2008 4:23 pm

jigoku

jigoku
Moderator
Moderator

eh...am un frate ^^"

mai mic...si asta spune tot, nu?
eh...in marea majoritate ne intelegem bine..cum e regula cam peste tot, eu trebuie sa cedez,dar am momentele mele si atunci iese urat.

cat despre "familia virtuala" am cateva sis'uri,cativa bro... familie mare si fericita :>

http://ganbattekudasai.piczo.com

4Aveti frati sau surori?^^ Empty Re: Aveti frati sau surori?^^ Joi Iul 31, 2008 5:29 pm

Ryone

Ryone
Shiro Tenshi
Shiro Tenshi

Eu am un frate mai mare cu 5 ani O.O'' eu am 13 el are 18.
Amundoi suntem inalti -.-'' but logic ca el e mult mai inalt.Ma cert cu el oriunde am fi Aveti frati sau surori?^^ 331456 acasa ne batem O.O' oh god,doar nu credeati ca e pasnic?

5Aveti frati sau surori?^^ Empty Re: Aveti frati sau surori?^^ Joi Iul 31, 2008 5:42 pm

iLove

iLove
Moderator
Moderator

oh god,doar nu credeati ca e pasnic?
Aveti frati sau surori?^^ 765282 a meu e Aveti frati sau surori?^^ 826749
18 ani, eu 13 fiindca implinesc mai pe la sfarsitul anului anii (deci 4 ani diferenta), si in cel mai rau caz ne contrazicem. Nu ne certam nici pe pc. Daca vreau la calculator ma lasa, daca vrea la calculator il las (dar nu vrem din 5 in 5 minute Aveti frati sau surori?^^ 765282 ), si daca avem treaba la el e lafel. Ne intelegem destul de bine, vorbim, glumim, cateodata e mai aiurit, cateodata sunt si eu mai aiurita Aveti frati sau surori?^^ 765282, dar ne descurcam Aveti frati sau surori?^^ 253893

6Aveti frati sau surori?^^ Empty Re: Aveti frati sau surori?^^ Joi Iul 31, 2008 6:52 pm

Sodic_Soul

Sodic_Soul
Tenshi

Well si eu am o sora mai mare,are 18 ani.
Cand eram mai mici,ne certam din orice,ne luam la bataie chiar Aveti frati sau surori?^^ 765282,
Acum suntem best friends forever.
Nu stiu cum a venit schimbarea asta Aveti frati sau surori?^^ 765282,din cele mai aprige dusmance,cele mai bune prietene(ciudat),dar pentru mine e foarte buna.
Acum am cu cine barfi totul,sa povestesc ce mi s-a intamplat azi,ce a mai facut celalat.
Mai avem si noi momentele noastre Aveti frati sau surori?^^ 799177,oricum nimic in viata nu-i perfect.
Cat desprea statul la calculator,facem ceva sa ne intelegem,cand nu apelam la forta Aveti frati sau surori?^^ 765282,sau la puterea convingerii. Aveti frati sau surori?^^ 572733
Ne compeletam una pe alta si in general ne intelegem bine.

7Aveti frati sau surori?^^ Empty Re: Aveti frati sau surori?^^ Joi Iul 31, 2008 9:14 pm

Angel girl

Angel girl
Administrator
Administrator

Eu am o sora cu un an si 8 luni mai mica, cred ca unii dintre ei o stiu, Ana, ex-user al acestui site. Pot spune ca am momente in care am fi in stare sa ne omoram reciproc, dar ma inteleg destul de bine cu ea. In ultima vreme nu ne-am mai certat pe calc, si oricum mai mult stau eu pt ca am fost cu bacul si admiterea si nu prea am stat, si anul asta e ea cu bac-ul.

8Aveti frati sau surori?^^ Empty Re: Aveti frati sau surori?^^ Sam Aug 02, 2008 10:58 pm

ShinigamiDanna

ShinigamiDanna
Shiro Tenshi
Shiro Tenshi

Well...se pare ca sunt singura care a postat aici si nu are frati sau surori. Dar nu pot spune ca imi pare chiar rau... oricum am o multime de verisori, asa ca deh. Nu am mai putut avea frati, pentru ca mama are probleme cu uterul, so I shouldn't complain... oricum, nu e rau nici sa fii singur la parinti ^^

http://shinigamidanna.deviantart.com

9Aveti frati sau surori?^^ Empty Re: Aveti frati sau surori?^^ Vin Sept 05, 2008 7:27 pm

CrazyDia

CrazyDia
Shiro Tenshi
Shiro Tenshi

Nu,sunt singurica la parinti.Pe mess pot spune ca cele mai speciale persoane sunt nee`chans ale mele <33.Mda am avut si un nii`san,dar asta e alta poveste destul de complicata si am zis ca numai vreau in viata mea un nii`san,mai bine o nee`san,dar anyway..tot la nee`chans raman <3.

http://otaku-generation.forumer.ro

10Aveti frati sau surori?^^ Empty Re: Aveti frati sau surori?^^ Sam Sept 20, 2008 8:15 pm

aiko-chan

aiko-chan
Shiro Tenshi
Shiro Tenshi

mda...alta norocoasa cu o sora pe cap^^mai micao.Osi chiar ma bucur ca e mai mica...nu am eu cine stie ce autoritate dar merge^^problema e ca nici una dintr noi nu vrea sa cedeze>.>nu imi place sa mi se spuna ce sa facmai ales de una ca EA!

http://yaiko-yume.blogspot.com/

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum