Blue~Dream
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Blue~Dream

The place were sweet dreams come true~desu meow!

Ultimele subiecte
» Cine crezi ca i se potriveste Sayei !?
kyaaaa another new one:ai chan EmptyJoi Apr 29, 2010 8:32 am Scris de Sodic_Soul

» kaname vs zero
kyaaaa another new one:ai chan EmptyDum Mar 21, 2010 11:46 am Scris de VampireRoby

» ~Poze cu voi~Your pics..
kyaaaa another new one:ai chan EmptyLun Mar 15, 2010 10:26 pm Scris de VampireRoby

» Intrebari/Neclaritati
kyaaaa another new one:ai chan EmptyMar Dec 02, 2008 7:19 pm Scris de Ayumi

» Arunca in pddm cu ceva
kyaaaa another new one:ai chan EmptyLun Noi 24, 2008 9:30 am Scris de Sodic_Soul

» Versuri preferate
kyaaaa another new one:ai chan EmptyLun Noi 24, 2008 9:24 am Scris de Sodic_Soul

» Schimbare de Nick
kyaaaa another new one:ai chan EmptyVin Noi 21, 2008 10:43 pm Scris de Ayumi

» Guess who ^^
kyaaaa another new one:ai chan EmptyMar Noi 18, 2008 8:24 am Scris de Sodic_Soul

» Corupted Wishes
kyaaaa another new one:ai chan EmptyVin Noi 07, 2008 2:39 pm Scris de Ayumi

Conectare

Mi-am uitat parola



Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Galerie


kyaaaa another new one:ai chan Empty
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

kyaaaa another new one:ai chan

3 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1kyaaaa another new one:ai chan Empty kyaaaa another new one:ai chan Joi Sept 18, 2008 9:07 pm

aiko-chan

aiko-chan
Shiro Tenshi
Shiro Tenshi

hey^^aiko desu :3.

de fapt...ma cheama lucia...nu mi se pare cine stie ce nume asa ca am preluat niku asta...prietenii asa imi spun^w^si asa prefer si eu sa mi se zica.

etou...imi place anime.ma uit la anime din cls a cincea(acum sunt a 8-a...traiasca scoala XD).si de curand am descoperit si manga @_@(adik stiam ca exista manga...dar nu citeam...si am inceput sa citesc online^^)

cel mai mult imi plac animeurile si mangaurile gen magical girls

kyaaaa another new one:ai chan 384934 asta e acuma...majoritatea cred ca sunt un fel de stupid things si ca sunt"kids stuff".

imi place sa desenez...adica desenam...dar am renuntat...desi cred ca o sa ma apuc iar >.>.deocamdata scriu fan ficuri^^.

cum sunt eu?paaai...nici eu nu stiu...nu stiu inca cate"eu"exista de fapt.imi schimb atitudinea in funcite de persoana si sunt eu insumi doar pe mess,pe forumuri si cu prietenii.dar cum ma vad cu ei o data pe an,nu prea am timp sa mai fiu si eu insumi...in general sunt rea^^ca nu ma inteleg cu nimeni...la scoala,la desen,la karate...nicaieri kyaaaa another new one:ai chan 33497 sincer...atata timp cat imi am prietenii nu imi pasa.

eu nu prea ies...stau in casa mereu pentru ca nu imi place sa stau singura.si daca ies in vreun parc si vad vreo gasca iesita la plimbare si eu cand ma gandesc ca sunt la sute de kilometrii de prietenii mei imi stric toata dispozitia asa ca mai bine nu TT.TT.

o sa incerc sa intru mai des pe forum avand in vedere ca e scoala sinu prea am timp...anyway...sper sa ne intelegem...hug mareee pentru toti kyaaaa another new one:ai chan 808412

i'll let the cutie onion to say a bye instead of me cause i like her soo much kyaaaa another new one:ai chan 521533

kyaaaa another new one:ai chan 268696

http://yaiko-yume.blogspot.com/

2kyaaaa another new one:ai chan Empty Re: kyaaaa another new one:ai chan Vin Sept 19, 2008 7:30 am

Sodic_Soul

Sodic_Soul
Tenshi

Hey Lucia welcome on Y~T!!
Degeaba zici tu ca Lucia nu e un nume deosebit,deoarece mie chiar imi place,are ceva special fata de numele normale,si intelnite foarte des.
Imi place descrierea ta,din ea inteleg ca stai la multi kilometri fata de prietenii tai?Cum este posibil asa ceva?Te-ai mutat?
Mi se pare ca esti de treaba si o sa te intelegi foarte bine cu cei de pe forum!
Succes la postari.
Intrebari?
Ai un anime preferat?
Ai un manga preferat?
Ce muzica asculti?
cam ata mai las pe alti sa-ti puna intrebari!
Kiss and see you on forum!!

3kyaaaa another new one:ai chan Empty Re: kyaaaa another new one:ai chan Vin Sept 19, 2008 3:03 pm

aiko-chan

aiko-chan
Shiro Tenshi
Shiro Tenshi

yay XD bia chan looks like a good person...dar eu prefer hugurile,as ca o sa va bombardez cu huguri nu cu kissuri. kyaaaa another new one:ai chan 808412 (pot sa iti zic bia chan nu? kyaaaa another new one:ai chan 4057 din cate am vazut bianca te cheama...)and sankyu pt ce ai zis denumele meu^^dar nu o sa ma convingi ca e frumos and stuff...scuze>.>sunt capoasa de felu meu...tot aiko e mai bine^^suna caa...clopotei XD

nu m-am mutat...prietenii i-am intalnit in tabara...e foarte naspa dar soarta a dat ca singurele persoane caremainteeg si la care tin sa fie la distanta asta...dar nu o sa imi para niciodata rau ca i-am intalnit.vorbim pe mess,la telefon,ne vedem in tabara in fiecare an...acum e mai usor sa ti legatura cu cineva decat pe vremuri scrisori kre ajung la 3 luni dupa ce le trimiti...

anime preferat?paai...as putea sa spun shugo chara...si mangaul shugo chara imi place^^cel mai mult imi place utau chan :3apoi amu chan

ascult j rock si j pop...de obicei gasesti in mp4-ul meu stricat si nenorocit cu un buton indesat inauntru an cafe,girugamesh,gazette...dar se mai gasesc si openingurile de la animeuri kyaaaa another new one:ai chan 3286 mdaa...copil obsedat stiu^^

okii...mi-am facut datoria...astept in continuare^^

HUUUUG :3

http://yaiko-yume.blogspot.com/

4kyaaaa another new one:ai chan Empty Re: kyaaaa another new one:ai chan Vin Sept 19, 2008 9:45 pm

Ayumi

Ayumi
Administrator
Administrator

welcome here ai'chan-chuu-chii XD

descrierea ta e kitty-nya~wa O.O' ( ceea ce la mine inseamna super kire desho XD )
intreabari nu am , vad ca bia ti le-a pus deja si ca deja esti activa si un membru de treaba ^-^ sper sa ne cunoastem mai bn si see ya around *hugs*

https://blue-dream.forumgratuit.ro

5kyaaaa another new one:ai chan Empty Re: kyaaaa another new one:ai chan Vin Sept 19, 2008 9:50 pm

aiko-chan

aiko-chan
Shiro Tenshi
Shiro Tenshi

arigatou faye san^^...etou...faye chan wa ii,ne?pot sa iti zic faye chan...sau qm vrei tu^^da sa fie chan...

mi s-a spus ca scriu bine si ca am ficuri bunicele...o sa vad si parerea voastra^^

thanks pt primirea calduroasa kyaaaa another new one:ai chan 808412 aprecieeez huug :3 kyaaaa another new one:ai chan 808412

http://yaiko-yume.blogspot.com/

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum